ویترای با چه امکاناتی هوش تجاری را استقرار می‌دهد؟

هوش تجاری ویترای جهت ارائه راهکارهای هوش تجاری Business Intelligence به سازمان ها از تیم پشتیبانی فنی بسیار کارآمد و ماهری بهره می­‌برد. طراحی، استقرار و پیاده سازی سیستم های هوش تجاری در سازمان های مختلف نیازمند نیرویی با تجربه و آشنا به علم روز و مهارت های خوش تجاری است که ما در ویترای افتخار همکاری با بهترین های این علم را داریم.

کسب و کارهای مختلف شرایط کاری متفاوتی را در صنعت خود تجربه می­کنند و ممکن است از هوش تجاری و گزارش های حاصل از آن، انتظارات منحصر به فرد خودشان را داشته باشند. در ویترای برای شناسایی فضای کسب و کار شما زمان زیادی را صرف می‌­کنیم تا بهترین نتایجی که مناسب زمینه کاری شماست در اختیارتان قرار گیرد.

به علاوه شاخص های کلیدی عملکرد این سیستم در هر سازمان متناسب با صنعت فعالیت سازمان ارائه خواهد شد تا به راحتی پروژه ارائه راهکارهای هوش برای سازمان و صنعت شما کارآمد باشند.

به علاوه در سازمان های مختلف ارزش پیاده سازی راهکارهای هوش تجاری زمانی افزایش می­یابد که امکان استقرار سریع این روش های کارآمد وجود داشته باشد. تلاش ما در ویترای همواره بر آن بوده است که ماموریت های محول شده با سرعت و دقت بالا انجام شوند و نتیجه ای برای مشتریان خود رقم بزنیم که رضایت حداکثری ایشان را در پی داشته باشد.

برای ارائه راهکار های هوش تجاری در سازمان های مختلف ممکن است نیازمند دیتابیس های متفاوتی باشیم و لازم است متخصصان تسلط کافی به دیتابیس های مختلف و مناسب زمینه های کاری گسترده داشته باشند.

خوشبختانه در ویترای زمان زیادی برای شناسایی و تسلط بر دیتابیس های مختلف گذاشته شده است و متخصصان تیم فنی ویترای از مناسب ترین دیتابیس ها برای ارائه راهکارها استفاده می­کنند. در کنار تسلط گسترده به دیتابیس های مختلف، امکان تجمیع داده پروژه ها از منابع مختلف نیز وجود دارد تا از همه اطلاعات دریافت شده از سازمان شما برای ارائه بهترین نتایج استفاده شود.

لازم به ذکر است که با در نظر داشتن میزان اهمیت داده ها و اطلاعات سازمان ها، ویترای در کنار قرارداد خدمات هوش تجاری، قراردادی جهت صیانت از اطلاعات با سازمان ها تنظیم و لزوم حفاظت از اطلاعات با ارزش سازمان ها تضمین می‌­شود.

به راحتی می‌توانید با ما تماس بگیرید تا با کارشناسان ویترای در زمینه امکان سنجی، پیاده سازی و استقرار هوش تجاری در مجموعه خود، مشورت بگیرید یا اطلاعات تماس خود را برای ما بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

به اشتراک بگذارید

یک قدم تا داده محوری

کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید. ما با شما تماس خواهیم گرفت.

یک قدم تا داده محوری فاصله دارید

کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.