تمرکز اصلی ما در شرکت “هوش تجاری ویترای نو” بر روی شناخت دغدغه‌های واقعی مدیران کسب و کارها و ارائه راهکارهای مناسب با توجه به مطالعات موردی و تجربیات گذشته و همچنین شاخصه‌های مدیریتی به‌روز می‌باشد. از این رو تیمی از مدیران با تجربه در کسب و کار را همراه با متخصصین علم داده در کنار هم تشکیل دادیم تا هرچه سریع‌تر در راستای اهداف خود قدم برداریم و خدماتی استثنائی به مشتریان خود ارائه دهیم. تخصص و علاقه تیم ما کمک به مدیران برای تصمیم‌‎گیری از طریق سیستم‎‎‌های پشتیبان تصمیم‌‎گیری(DDS) و مشاوره برای چابک سازمانی سازمان‎‌ها از طریق راهکارهای هوش تجاری(Business Intelligence) است.

بسیاری از سازمان‌ها هزینه هنگفتی جهت جمع‌آوری داده‌ها می‌پردازند، اما از این گنج عظیم به نحو شایسته استفاده نمی‌کنند. تخصص ما کشف و نمایش معنا در داده‌های سازمان‌ها است.

ویترای به هنر نقاشی روی شیشه گفته می‌شود.

ما در ویترای معناهای نهفته در داده‌های شما را کشف و برایتان به تصویر می‌کشیم.

ماموریت ویترای

ماموریت ویترای

ماموریت ویترای، مشاوره و همراهی سازمان ها در زمینه تحول دیجیتال و ایجاد فرهنگ داده محوری میباشد. در این راستا ما سرعت در اجرای پروژه ها و همراهی سازمان ها در این مسیر از طریق آموزش و مشاوره را سرلوحه کار خودمان قرار داده ایم.

چشم انداز ویترای

چشم انداز ویترای

ویترای میخواهد مطرح ترین برند و یکی از ارکان اصلی برای کمک به گذار شرکت ها از مدیریت و تصمیم گیری سنتی به مدیریت داده محور باشد.

ارزش‌های ما

سرعت

ما در ویترای اعتقاد داریم که با روش‌های سنتی نمی‌توان در محیط‌های کسب و کار امروزی فعالیت کنیم. تیم فنی ویترای با تسلط کامل به نرم‌افزارهای سازمانی به سرعت زیرساخت‌ها را توسعه می‌دهند تا زمان بیشتری صرف بهبود و توسعه کسب و کارها کنیم.

کیفیت و عملکرد

تیم فنی ویترای با تسلط کامل، کوئری‌هایی با حداکثر عملکرد را توسعه می‌دهند که داده‌های مورد نیاز کسب و کارها را با سرعت و دقت بالا در اختیارشان قرار دهیم.

تحلیل‌های حاوی بینش

ما اعتقاد داریم که مدیران هنگام استفاده از داشبوردها، باید در کمتر از 30 ثانیه نقاط ضعف و قدرت کسب و کار را شناسایی کنند. به همین سبب با استفاده از تجارب گذشته داشبوردهایی سرشار از بینش برای مدیران طراحی می‌کنیم.

تکنولوژی‌ها

چرا ویترای

تیم درست

مهم‌ترین چالش در علم داده بین_رشته‌ای بودن این علم است. افرادی که در حوزه داده تخصص دارند از چالش‌ها و نیازهای مدیران اطلاعی ندارند و مدیران نیز معمولا از مزایای ابزارهای هوش تجاری اطلاعی ندارند. تفاوت ما در نحوه برقراری ارتباط بین این دو حوزه است. تیم ما برگرفته از متخصصین کسب و کار با سابقه اجرایی و مشاوره‎ای به همراه متخصصین علم داده است که بهترین راهکارهای عملیاتی مورد نیاز سازمان‌ها در در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

راهکار درست

راهکارهای ما صرفا یک گزارش ساده نیست. ما همراه شما در کلیه مراحل از شناسایی عارضه‌ها، ارائه راهکار، اجرا و بازخوردگیری هستیم.

علاقه ما ترویج فرهنگ مدیریت داده محور(Data Driven Management) است و در همین راستا در اصول کاری خود علاوه بر راهکار، مشاوره در طول مسیر بهبود سازمان را هم ارائه می‌دهیم.

همچنین سرعت در اجرای زیرساخت‌های نرم‌افزاری رو سرلوحه کار خودمان قرار دادیم.

ما اعتقاد داریم که روش‌های سنتی پاسخگوی نیازهای روز کسب و کارها نیستند، در نتیجه تلاشمان این است به جای اینکه ساعت‌ها وقت سازمان‌ها را جلسات بیهوده کنیم، بهترین راهکارهای موفق در دنیا را در اختیار شما قرار دهیم تا به سرعت وارد مرحله فرهنگ داده‌محوری شویم.

 

ابزار درست

طبق مطالعات موسسه گارتنر، Microsoft از سال 2017 تا کنون به عنوان بهترین نرم‌افزار هوشمند سازی کسب کار شناخته شده است. با استفاده از این نرم‌افزار اطلاعات درست را، در زمان درست، در اختیار افراد درست قرار خواهد داد.

بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیا مانند Cocacola, Rolls Royce, Aston Martin, Pepsi, Honeywell, Adobe, HP از ابزار Power BI برای بعد بصری‌سازی هوشمندی کسب و کار خود استفاده کرده‌اند. شما نیز می‌توانید از همین ابزار استفاده کنید!

ما نیز در ویترای در تمامی مراحل تشکیل Data-warehouse, OLAP و Visualization از ابزارهای مایکروسافت استفاده می‌کنیم.

یک قدم تا داده‌محوری

کافی است اطلاعات تماس خود را وارد کنید. ما با شما تماس خواهیم گرفت.

یک قدم تا داده محوری فاصله دارید

کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.