با خیال راحت تصمیم بگیرید

صنعت پخش چالش‌های خاص خودش را دارد. با راهکار پخش ویترای، پیچیدگی‌ها در کوتاه‌ترین زمان حل خواهند شد

صنعت پخش در دهه‏‌های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده و دارای جایگاه بسیار مهمی‏ برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی است. این اهمیت به اندازه‌‏ای است که در حال حاضر بسیاری از شرکت‏‌های تولیدی خودشان شرکتی را برای پخش و توزیع محصولات ایجاد کرده‌اند.

ما صنعت پخش و چالش‌هایش را به خوبی می‌شناسیم، به طور مثال میزان پوشش مشتریان فعال شما در ماه گذشته چقدر بوده و یا اینکه تا چه میزان ویزیتورهای شما در فروش محصولات موفق عمل کرده‌اند، همچنین میزان افت و یا رشد فروششان چقدر بوده است؟ چند درصد از کالاهای فروخته شده در طول ماه مرجوعی بوده و دلایل برگشتی آن‌ها چه بوده است؟

شما می‌توانید با در درست داشتن بیش از 150 شاخصه کلیدی مخصوص این صنعت تمامی ابعاد کسب و کار خود را تحت نظارت و بهبود قرار دهید.

قابلیت فراخوانی اطلاعات از تمامی نرم‌افزارها

مهم نیست از چه نرم‌افزاری برای ثبت فاکتورهای فروش خود استفاده می‌کنید.

قابلیت دسترسی از تمامی دستگاه‌ها

در نهایت امنیت، از هر کجا و از هر وسیله‌ای به داشبوردها دسترسی داشته باشید.

قابلیت شخصی‌سازی

محدودیتی وجود ندارد، داشبوردهای دلخواهتان را بسازید.

داشبورد فروش(صنعت پخش)

به دلیل استفاده از سرورهای مایکروسافت، در صورت عدم مشاهده داشبورد لطفا از VPN استفاده فرمایید.

ویدیو تشریح داشبورد

آنچه در این داشبورد می‌بینید

در یک نگاه

در این داشبورد، مدیران و ذینفعان در یک صفحه نمایی کلی از وضعیت فروش شرکت خود بدست خواهند آورد. جزئیات فروش چند روز اخیر، وضعیت فروش نسبت به ماه گذشته، سال گذشته و یا ماه مشابه سال گذشته نمایش داده می‌شود. همچنین به صورت کلی علل افزایش یا کاهش احتمالی فروش به تفکیک برند، گروه مشتری و گروه کالا به نمایش گذاشته خواهد شد.

روزانه

در این داشبورد، فروش روزانه شعب با اهداف فروش، متوسط روزانه ماه جاری، متوسط روزانه ماه قبل و متوسط روزانه ماه مشابه سال قبل مقایسه می‌گردند و به مدیران کمک می‌کند تا اقدامات سریع جهت شناسایی علل ریشه‌ای مشکل از قبیل عملکرد پرسنل، کنترل موجودی شعب و غیره را انجام دهند.

جزئیات عملکرد

به کمک این داشبورد شما میتوانید به صورتی کاملا داینامیک در داده‌ها عمق بزنید تا علل اصلی افت یا افزایش فروش را شناسایی کنید.

در این داشبورد با انتخاب هر پارامتر، می‌توانید تاثیر سایر پارامترها را شناسایی کنید.

عملیاتی

این داشبورد برای مشاهده گزارشات ضربدری بین محصولات و فروشندگان و سایر دایمنشن‌ها طراحی شده است. به طور مثال می‌توان به راحتی بررسی کرد که چه گروه مشتریانی از کدام گروه کالا خرید بیشتر یا کمتری داشته‌اند.

روندها

در این داشبورد، روندهای کلان و سالانه به ازای شعب و گروه‌های کالایی در اختیار مدیران قرار می‌گیرد. به کمک این داشبورد می‌توان روند حرکت سازمان را مشاهده و هدف گذاری‌های لازمه را انجام داد.

پوشش محصول

از این داشبورد برای مشاهده و تحلیل موفقیت شرکت در معرفی محصولات جدید و یا افزایش نفوذ محصولات در بازار استفاده می‌شود.

به طور مثال شما می‌توانید بررسی کنید که چند درصد از کل مشتریانتان از یک محصول یا گروه محصول خاص خرید داشته‌اند.

پوشش مشتری

از این داشبورد برای تحلیل موفقیت شرکت در حفظ مشتریان قدیمی و یا کنترل حضور در شلف‌ها استفاده کرد.

به طور مثال شما می‌توانید ببینید که در ماه جاری به چند درصد مشتریان فعالتان فروش داشته‌اید و یا حضور در چند درصد از شلف‌ها را از دست داده‌اید.

مقایسه ادواری

در این داشبورد کاربر می‌تواند، فروش هر دوره زمانی دلخواه را با هر دوره‌ی دیگر مقایسه کند. این مقایسه را می‌توان به هر تفکیکی که لازم است(نظیر برند، گروه محصول، محصول، گروه مشتری، مشتری و غیره) به راحتی بدست آورد.

تحلیل برگشت از فروش

به کمک این داشبورد مدیران می‌توانند اولویت‌های خود در بهبود فرآیندهای شرکت در محصولات و یا فروش را بر اساس داده‌های کالاهای برگشتی بررسی کرده و مانع از هدر رفت منابع سازمان گردند.

تحلیل جغرافیایی

به کمک این داشبورد شما می‌توانید به صورت کاملا بصری عملکرد سازمان فروش خود در سطح کشور را بررسی و انحرافات را به سرعت شناسایی و رفع نمایید.

نمودار درختی

در این داشبورد، کاربر می‌تواند به هر تفکیکی که لازم است گزارشات مورد نیاز را ساخته و به فرآیند تصمیم‌گیری در شرکت کمک کند.

این شروع ماجراست

این گزاشات شروعی بر فرآیند داده محوری است. ما برای هر شرکت و حسب نیاز آن شرکت KPIها را طراحی و محاسبه می‌کنیم.

کافی است با ما تماس بگیرید تا شما را جهت بهبود کسب و کارتان همراهی کنیم.

یک قدم تا داده محوری فاصله دارید

کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.