با خیال راحت تصمیم بگیرید

صنعت پخش چالش‌های خاص خودش را دارد. با راهکار پخش ویترای، پیچیدگی ها در کوتاهترین زمان حل خواهند شد

صنعت پخش در دهه‏‌های اخیر نقش کلیدی در توسعه صنایع تولیدی کشور ایفا کرده و دارای جایگاه بسیار مهمی‏ برای تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی است. این اهمیت به اندازه‌‏ای است که در حال حاضر بسیاری از شرکت‏‌های تولیدی خودشان شرکتی را برای پخش و توزیع محصولات ایجاد کرده اند.

ما صنعت پخش و چالش‌هایش را به خوبی می‌شناسیم، به طورمثال میزان پوشش مشتریان فعال شما در ماه گذشته چقدر بوده و یا اینکه تا چه میزان ویزیتورهای شما در فروش محصولات موفق عمل کرده‌اند، همچنین میزان افت و یا رشد فروششان چقدر بوده است؟ چند درصد از کالاهای فروخته شده در طول ماه مرجوعی بوده و دلایل برگشتی آنها چه بوده است؟

شما می توانید با در درست داشتن بیش از 150 شاخصه کلیدی مخصوص این صنعت تمامی ابعاد کسب و کار خود را تحت نظارت و بهبود قرار دهید.

قابلیت فراخوانی اطلاعات از تمامی نرم افزارها

مهم نیست از چه نرم افزاری برای ثبت فاکتورهای فروش خود استفاده می کنید

قابلیت دسترسی از تمامی دستگاه‌ها

در نهایت امنیت، از هر کجا و از هر وسیله‌ای به داشبوردها دسترسی داشته باشید

قابلیت شخصی سازی

محدودیتی وجود ندارد، داشبوردهای دلخواهتان را بسازید

داشبورد فروش (صنعت پخش)

به دلیل استفاده از سرورهای مایکروسافت، در صورت عدم مشاهده داشبورد لطفا از VPN استفاده فرمایید.

ویدیو تشریح داشبورد

آنچه در این داشبورد میبینید

در یک نگاه

در این داشبورد، مدیران و ذینفعان این داشبورد در یک صفحه نمایی کلی از وضعیت فروش شرکت خود بدست خواهند آورد. جزئیات فروش چند روز اخیر، وضعیت فروش نسبت به ماه گذشته، سال گذشته و یا ماه مشابه سال گذشته نمایش داده می‌شود. همچنین به صورت کلی علل افزایش یا کاهش فروش احتمالی فروش به تفکیک برند، گروه مشتری و گروه کالا به نمایش گذاشته خوهد شد.

روزانه

در این داشبورد، فروش روزانه شعب با اهداف فروش، متوسط روزانه ماه جاری، متوسط روزنه ماه قبل و متوسط روزانه ماه مشابه سال قبل مقایسه میگردند و به مدیران کمک میکند تا اقدامات سریع جهت شناسایی علل ریشه ای مشکل از قبیل عملکرد پرسنل، کنترل موجودی شعب و … را انجام دهند.

جزئیات عملکرد

به کمک این داشبورد شما میتوانید به صورتی کاملا داینامیک در داده‌ها عمق بزنید تا علل اصلی افت یا افزایش فروش را شناسایی کنید.

در این داشبورد با انتخاب هر پارامتر، میتوانید تاثیر سایر پارامترها را شناسایی کنید.

عملیاتی

این داشبورد برای مشاهده گزارشات ضربدری بین محصولات و فروشندگان و سایر دایمنشن‌ها طراحی شده است. به طور مثال میتوان به راحتی بررسی کرد که چه گروه مشتریانی از کدام گروه کالا خرید بیشتر یا کمتری داشته اند.

روندها

در این داشبورد، روند های کلان و سالانه به ازای شعب و گروه های کالایی در اختیار مدیران قرار میگیرد. به کمک این داشبورد میتوان روند حرکت سازمان را مشاهده و هذف گذاری های لازمه را انجام داد.

پوشش محصول

از این داشبورد برای مشاهده و تحلیل موفقیت شرکت در معرفی محصولات جدید و یا افزایش نفوذ محصولات خود در بازار استفاده می‌شود.

به طور مثال شما میتوانید بررسی کنید که چند درصد از کل مشتریانتان از یک محصول یا گروه محصول خاص خرید داشته اند.

پوشش مشتری

از این داشبورد برای تحلیل موفقیت شرکت در حفظ مشتریان قدیمی و یا کنترل حضور در شلف ها استفاده کرد.

به طور مثال شما میتوانید ببینید که در ماه جاری به چند درصد مشتریان فعالتان فروش داشته‌اید و یا حضور در چند درصد از شلف‌ها را از دست داده‌اید.

مقایسه ادواری

در این داشبورد کاربر میتواند فروش هر دوره زمانی دلخواه را با هر دوره‌ی دیگر مقایسه کند. این مقایسه را میتوان به هر تفکیکی که لازم است (نظیر برند، گروه محصول، محصول، گروه مشتری، مشتری و …) به راحتی بدست آورد.

تحلیل برگشت از فروش

به کمک این داشبورد مدیران میتوانند اولویتهای خود در بهبود فرآیند های شرکت در محصولات و یا فروش را بر اساس داده های کالاهای برگشتی بررسی کرده و مانع از هدر رفت منابع سازمان گردند.

تحلیل جغرافیایی

به کمک این داشبورد شما میتوانید به صورت کاملا بصری عملکرد سازمان فروش خود در سطح کشور را بررسی و انحرافات را به سرعت شناسایی و رفع نمایید.

نمودار درختی

در این داشبورد، کاربر میتواند به هر تفکیکی لازم است گزارشات مورد نیاز را ساخته و به فرآیند تصمیم گیری در شرکت کمک کند.

این شروع ماجراست

این گزاشات شروعی بر فرآیند داده محوریست. ما برای هر شرکت و حسب نیاز آن شرکت KPI ها را طراحی و محاسبه میکنیم.

کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را جهت بهبود کسب و کارتان همراهی کنیم.

یک قدم تا داده محوری فاصله دارید

کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.