سازمان در دستان شما

ماحصل عملکرد سازمان را می‌توان در راهکار مالی ویترای تحت نظارت داشت

انجام تحلیل‌های مالی به ما کمک می‌کند که از عملکرد گذشته، حال و توانایی‌های بالقوه سازمان اطلاع داشته باشیم. همچنین توجه به نتایج، جزئی جدایی ناپذیر از فرآیند تصمیم‌گیری مدیران می‌باشد. اما گزارشاتی از قبیل صورت‌های مالی،  تراز مالی و سود و زیان تکه‌هایی از این پازل هستند. برای اینکه یک مدیر بتواند تصمیمات درستی بگیرد نیاز است تا علاوه بر گزارشات مالی روتین، گوشه‌های دیگر کسب و کار خود را نیز رصد کند.

این تخصص ماست تا اطلاعات را به صورت جامع جمع‌آوری کرده و نمایی ۳۶۰ درجه از تمام کسب و کار را در اختیار مدیران قرار دهیم و آنها را در اخذ تصمیمات درست راهنمایی کنیم.

قابلیت فراخوانی اطلاعات از تمامی نرم افزارها

مهم نیست از چه نرم افزاری برای ثبت فاکتورهای فروش خود استفاده می کنید

قابلیت دسترسی از تمامی دستگاه‌ها

در بالاترین سطح امنیت، از هر کجا و از هر دستگاهی به داشبوردها دسترسی دارید

قابلیت شخصی سازی

محدودیتی وجود ندارد، داشبوردهای دلخواهتان را بسازید

نمونه داشبورد مالی

ویدیو معرفی داشبورد

آنچه در این داشبورد میبینید

تحلیل درآمدها

در این داشبورد مدیران روند ماهانه درآمدی را مشاهده، با سالهای گذشته مقایسه و انحرافات احتمالی را شناسایی خواهد کرد.

روندها

در این داشبورد روندهای کلان شاخصه‌های کلیدی سازمان نظر درآمد و هزینه به نمایش درآمده است.این روند ها به تفکیک ماه، فصل، سال و همینطور به صورت تجمعی نمایش داده شده تا انحرافات به راحتی شناسایی و اقدامات لازم صورت گیرد.

کنترل هزینه‌ها

کنترل هزینه‌ها در بهبود سودآوری اهمیت بالایی دارد. لذا شناسایی هزینه‌های مازاد یا خارج از عرف به سازمانها کمک بالایی میکند تا سودآوری خود را افزایش دهند.
یکی از شاخصه‌هایی که به سازمان‌ها بینش عمیقی نسبت به عملکردشان در کنترل هزینه‌ها میدهد، شاخص هزینه های عملیاتی یا اپکس OPEX میباشد که در داشبورد سودآوری قابل مشاهده است.
در این داشبورد مدیران و ذیربطان قادر خواهند بود روندها در افزایش یا کاهش هزینه ها را مشاهده کنند، تا ریزترین سطح (سطح جزئیات سند حسابداری) عمق بزنند و با استفاده از اطلاعات دقیق اقدامات در جهت بهبود را انجام دهند.

مرور حسابها

به کمک این داشبورد گردش حسابهای شرکت به راحتی قابل مشاهده و تا آخرین سطح قابل عمق زدن خواهد بود.

تحلیل نقدینگی

در این داشبورد مدیران به اطلاعات مهم جهت مدیریت نقدینگی از قبیل: حسابهای دریافتنی، اسناد در جریان وصول، موجودی نقد، چک ها دریافتی و پرداختی روزهای آتی به راحتی دسترسی دارند و میتوانند تصمیمات مربوط به مدیریت نقدینگی را اخذ نمایند.

 

محاسبه نقدینگی آتی

این دشبورد موجودی حال سیستم را بعلاوه کل منابع ورودی و منهای کل مصارف احتمالی آینده میکند. به کمک این داشبورد مدیران با سرعت بیشتری میتوانند در رابطه با نقدینگی خود تصمیم بگیرند تا سودآوری سازمان را به حداکثر برسانند.

تجزیه سنی حسابهای دریافتنی

در سازمان‌ها مدیریت نقدینگی و علی الخصوص مدیریت حسابهای دریافتنی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. که متاسفانه گزارشاتی سنتی از سیستم های نرم افزاری قادر به ارائه اطلاعات مورد نیاز مدیران برای تصمیم گیری بهتر نمی‌باشند.
در این نوع داشبوردها، بر خلاف گزارشات سنتی نرم افزاری که اولویت بندی و برآورد مطالبات صرفا بر اساس مقدار ریالی بدهکاری صورت میگیرد، مدت زمان تعویق جهت پرداخت بدهی نیز در محاسبات لحاظ میگردد.
به بیان ساده به کمک داشبورد تحلیل زمانی حساب‌های دریافتنی، ما می خواهیم بدهکاران ایجاد شده در گذشته را تفکیک کنیم تا بتوانیم هم به درستی در مورد وصول مطالبات تصمیم گیری کنیم و هم اینکه یک دید کلی نسبت به وصول یا عدم‌وصول آنها داشته باشیم.

این شروع ماجراست

این گزاشات شروعی بر فرآیند داده محوریست. ما برای هر شرکت و حسب نیاز آن شرکت KPI ها را طراحی و محاسبه میکنیم.

کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را جهت بهبود کسب و کارتان همراهی کنیم.

یک قدم تا داده محوری فاصله دارید

کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.