حضور ویترای در نمایشگاه الکامپ 1402

بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ پس از چند سال عدم برگزاری به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و با استقبال اعضای صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات از 4 تا 8 تیرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات شرکت‌های فعال در صنعت الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات به نمایش گذاشته ‌شد. هدف این نمایشگاه، فراهم آوردن فرصتی برای شرکت‌کنندگان به منظور آشنایی با فن‌آوری‌های جدید، برقراری ارتباط با شرکت‌های دیگر، افزایش آگاهی از وضعیت بازار و ارائه خدمات و راهکارهای مناسب برای مشتریان است.

شرکت هوش تجاری ویترای ‌نو ارائه دهنده‌ی راهکارهای هوش تجاری و داشبوردهای مدیریتی، در اولین حضور خود در این رویداد با استقبال چشمگیر سازمانهای دولتی و خصوصی بسیاری مواجه شد.

شرکت هوش تجاری ویترای با توجه به تجربه همکاری با صنایع مختلف و داشتن شناخت کافی به دغدغه‌های آنان، این افتخار را داشته تا با سازمانهای مطرح کشور در صنایع گوناگون همکاری کند و با اشراف به نیازهای آنها راهکارهای متناسب با آنان را ارائه دهد.

حضور در نمایشگاه الکامپ 1402 دستاوردهای بسیار خوبی برای این مجموعه به ارمغان آورد که از جمله آنها میتوان به شناخت هرچه بیشتر صنعت هوش تجاری و کاربردهای آن در صنایع مختلف به عموم مردم، برندسازی شرکت هوش تجاری ویترای به عنوان یکی از لیدرهای این صنعت و آغاز پروژه‌های جدید اشاره داشت.

در ادامه ویدیوی این شرکت در طی برگزاری نمایشگاه را مشاهده خواهید کرد:

یک قدم تا داده محوری فاصله دارید

کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.